תחומי עיסוק

המומחיות, הידע המקצועי והניסיון רב השנים של המשרד מתפרסים על כלל היבטי המיסוי בישראל. מחלקות המס של המשרד, באמצעות מומחי המס מהמובילים בישראל, מציעות שירותים במגוון תחומי המיסוי, לרבות מס הכנסה, מיסוי חברות, מס על רווחי הון, מס ערך מוסף, מיסוי משאבי טבע, מיסוי נדל"ן, מיסוי בינלאומי, מיסוי קריפטו, הליכי גילוי מרצון ועוד.

שירותי המשרד כוללים טיפול החל משלב הייעוץ בבניית מתווה העסקה, מתן חוות דעת מפורטות בסוגיות מיסוי מורכבות, ייצוג בהליכים מול רשויות המס לרבות במסגרת הליכי שומה והשגה וכן ייצוג בהליכי קבלת החלטות מקדמיות ואישורים שונים והתדיינויות בכלל הערכאות בבתי המשפט השונים. 

ניסיונו רב השנים של המשרד בהליכים מול רשויות המס ובהתדיינויות בבתי המשפט בשילוב הידע והמעורבות בתחומי במשפט מסחרי מאפשרים למשרד לספק ללקוחותיו תכנון מס ויעוץ משפטי כולל ויעיל, הנועד לשם ביצוע עסקאות והשקעות על בסיס תכנון מס אופטימאלי ולניהול מושכל של הליכי שומה וביקורת מצד רשויות המס השונות והכל תוך התאמה ללקוח ולצרכיו.

השילוב של הניסיון, הידע המעמיק וערך המצוינות המתווה את דרכו של משרד שקל ושות׳, עו״ד מיום הקמתו, מביא למעמדו של המשרד כגוף המוביל בתחום המיסוי בארץ הנמנה, באופן עקבי, בקבוצת האיכות הראשונה בתחומו של דירוגי משרדי עורכי הדין המובילים בארץ ובעולם.